YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

54 Kişi Online

SARIŞIN

Mutlu etmeyeceksen meşkulde etme

ViLDaN

Ayık kafayla cekilmiyorsunuz

Ƙî®MîŽîGŬĹ

Tutundugun ne varsa ßeni getirsin aklina.ßir gün ara istiyorum ama Özledigin icin diyil ßendeki yerini hic buLamadigin icin..

Ƙî®MîŽîGŬĹ

KaLßimde öLenin DiLimde Duasi oLmas...

Đêjâŵu

Sesbu.Com - SesliDen.Com - SesliEkran.Com - SesliBulvar.Com

Đêjâŵu

Merhaba Değerli Dostlar Sitemiz Hepimize Hayırlı OLSUN HoşGeldiniz...

Đêjâŵu

Mobil Girişi: sesliden kodu: 1164

Güvenilir Sesli Sohbet

 


Güvenilir Sesli Sohbet Nasıl Olmalı?

En doğru güvenli bir sesli sohbet ortamı oldukça zordur. İnsanlar kime güveneceğini artık gerçek hayatta bile bilemezken sohbet ortamı içerisinde dahada bilemez. İnsanların çıkar uğruna yapamacağı hiç bir şey yoktur. Güvenilir bir sesli sohbet için insanlarla sesli sohbet içerisine girdiğiniz zaman adresinizi, gerekirse kendi gerçek isminizi en önemlisi cep telefon numaranızı kesinlikle vermeyin. Bunlar tamamen riskli ve verilmemesi gereken şeylerdir. Bazı insanlar vardır ki, daha ilk konuşmasında evinin adresinden, telefon numarasına kadar her bilgisini başka kişilerle paylaşıyor. İşte bu tamamen yapılmaması gereken yanlış bir davranıştır. Önce insanlara güvenin kimdir necidir, iyice bir karşınızdaki kişiyi tanıyın ondan sonra gerekirse bilgilerinizi verirsiniz.

Sesli sohbet siteleri içerisinde adres bilgilerinizi kimse göremez. İp adresiniz tamamen site sahibi tarafından güvence altında tutulur ve o harici kimse göremez. O yüzden içinizi rahat ederek güvenilir sesli sohbet yapabilirsiniz.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Dikkat etmeniz gereken bir çok husus vardır. Mutlaka dolu, kalabalık siteleri tercih edin. Bunun nedeni ise dolu bir site kendini kanıtlamış demektir. Yani rahatlıkla sesli sohbet yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz hususlar bunlardır. En güzel sesli sohbet için sizleride her daim bu tarz ortamlara girmenizi tavsiye ederiz. Telefondan girişlerde aktif olup sizlerde telefon üzerinden anlık olarak sohbet etmeye girebiliyor ve mikrofonda kulaklıgınız ile insanlarla muhabbet edebiliyorsunuz. 

Kaliteli sesli sohbet için adımı her zaman ilk siz atın. Emin olun girdiğinize sohbet ettiğiniz için pişman olmayıp en iyi sohbet ortamını burada rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Bir çok insanla arkadaşlığınızı real hayata dökerek dahada güzel bir ortama sizler sahip olabilirsiniz.

 

Yazar : Dejawu
06 Mar Çar 11:31
284 Görüntüleme


Gönder


POPÜLER YORUMLAR

Sesli Panelciler