YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

55 Kişi Online

SARIŞIN

Mutlu etmeyeceksen meşkulde etme

ViLDaN

Ayık kafayla cekilmiyorsunuz

Ƙî®MîŽîGŬĹ

Tutundugun ne varsa ßeni getirsin aklina.ßir gün ara istiyorum ama Özledigin icin diyil ßendeki yerini hic buLamadigin icin..

Ƙî®MîŽîGŬĹ

KaLßimde öLenin DiLimde Duasi oLmas...

Đêjâŵu

Sesbu.Com - SesliDen.Com - SesliEkran.Com - SesliBulvar.Com

Đêjâŵu

Merhaba Değerli Dostlar Sitemiz Hepimize Hayırlı OLSUN HoşGeldiniz...

Đêjâŵu

Mobil Girişi: sesliden kodu: 1164

Sesli Chat ile Sınırsız Bedava Eğlence

İnsanlar artık internet alemini bile para alma verme minevi ticarete dönüştürmüştür.

Çoğu site mutlaka sizden üyelik için veya bir şey için ücret talep etmektedir. Ancak çoğu sesli chat sitesi sizlerden hiç bir şekilde ücret talep etmeden sınırsız bedava eğlence ortamı sağlıyor. Bunun sebebi ise tamamen aile saygısı ile argo olmadan seviyeli bir şekilde insanları bir arada toplamak. Sesli chat'ın yüzlerce imkanı ve özelliği sizlere bedava sağlıyor.

Özel mesaj atma, profile resim yükleme, site içerisindeki aktif kullanıcı sayısı görme, birebir sohbet özelliği, mikrofon alarak konuşma, görüntülü konuşma, nickinize özel flaş nick, sevmediğiniz kişileri ignore etme, kişiye özel sesli chat odası ve daha akla gelemeyecek bir çok özellik ile karşınıza çıkıyor. Sizlerden her hangi bir şekilde ücret talep etmeksizin sizlere en güzel  en seviyeli imkanları sağlıyor.

Sınırsız Bedava Eğlence

Site içerisinde bulunan farklı diğer insanlar ile farklı odalar içerisinde eğlenceli bir ortama kendinizi dahil edebilirsiniz. Eğlenceden kastımız, oyun odaları, sohbet odaları, canlı müzik odaları gibi bir çok oda sizlere en iyi sunucu ekibi ile eğlenceli bir ortam sağlıyor. Buda insanların daha çok vakit geçirmesine ve daha iyi bir ortama sahip ediyor. Dünya üzerinde her yerden giriş sağlanan eğlenceli sesliden sitelerine nerede olursanız olun Türkçe, İngilizce, Almanca ve farklı dil seçenekleri ile yabancılık çekmeden insanlarla bir arada olabilirsiniz. 

Hemen sizlerde giriş yapabilir ve sesli chat sitelerinin eğlenceli halinden yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz. İlk başta yabancılık çeksenizde emin olun ki, sevecek ve daha fazla sesli chat yapmak isteyerek her boş anınızda mutlaka giriş yapacaksınız.

 

Yazar : Dejawu
19 Şub Ptesi 15:54
474 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder


POPÜLER YORUMLAR

Sesli Panelciler